IMG-0467.JPG
IMG-0475.JPG

Hikayemiz

Doğanın yenileyici etkisini cildinizle buluşturmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Soapy Co. 2020 Haziran ayında, cilt tipine özel doğal ürünler ortaya çıkarma amacıyla Bursa'da üretime başladı. İlk olarak çeşitli cilt tiplerine özel geliştirilmiş inovatif formülleriyle doğal yağları bir araya getirdi ve ihtiyaçlara özel cevaplar üretmeye başladı.

Özel damıtma işlemleriyle elde edilmiş doğal yağların ve kokuların cazibesini bir araya getirerek kozmetiğin doğal ve katkısız işletilmesine son derece önem veriyoruz. Cildinizin ışıltısına katkıda bulunmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmaları üzerine yoğun bir mesai harcayan ekibimiz, bitki özlerini cildinizle buluşturuyor.

 

 

ZeroWaste ve Soapy Co.

Soapy Co. endüstriyel üretimin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla üretim ve kargolama süreçlerini ZeroWaste (sıfır atık) kapsamında yapmaktadır. Aldığınız her Soapy Co. ürünü, atıksız yaşamın gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunacaktır. Ürünlerimizin çevreye karşı duyarlı olması için titizlikle çalışmak, Soapy Co.'nun en önemli görev ve sorumluluklarından biridir. 

Yaşanabilir bir gelecek için #ZeroWaste yaşama katkıda bulunun!

sarah-dorweiler-m2J105CzEAU-unsplash.jpg
Burak Okur-1.jpg