Soapy Co. Atıksız Paketleme Kişisel Bakım.jpg
Soapy Co. Atıksız Paketleme Örnek Görsel.jpg

Hikayemiz

Doğanın yenileyici etkisini cildinizle buluşturmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Soapy Co. 2020 Haziran ayında, cilt tipine özel doğal ürünler ortaya çıkarma amacıyla Bursa'da üretime başladı. İlk olarak çeşitli cilt tiplerine özel geliştirilmiş inovatif formülleriyle doğal yağları bir araya getirdi ve ihtiyaçlara özel cevaplar üretmeye başladı.

Özel damıtma işlemleriyle elde edilmiş doğal yağların ve kokuların cazibesini bir araya getirerek kozmetiğin doğal ve katkısız işletilmesine son derece önem veriyoruz. Cildinizin ışıltısına katkıda bulunmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmaları üzerine yoğun bir mesai harcayan ekibimiz, bitki özlerini cildinizle buluşturuyor.

 

 

Soapy Co. artık PETA Vegan ve Cruelty-free Sertifikalı!

Soapy Co. PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) tarafından vegan ve cruelty-free markalar listesine dahil edildi! 

Kişisel bakım ürünlerinin vegan formüllere sahip olmasına ve hayvanlar üzerinde test edilmemesine son derece önem veriyoruz. Bu sebeple, hiçbir ürünümüzü ve hammaddemizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. PETA, Soapy Co.'nun üretim süreçlerini detaylı bir şekilde inceleyerek vegan ve cruelty-free içeriklerini sertifikalandırdı!

Soapy Co. vegan, cruelty-free ve atıksız kişisel bakım ürünlerini PETA sertifikası ile güvence altına almaktadır.

Soapy Co. PETA Approved Logo - Vegan ve Deneysiz Sertifikası.jpg

ZeroWaste ve Soapy Co.

Soapy Co. endüstriyel üretimin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla üretim ve kargolama süreçlerini ZeroWaste (sıfır atık) kapsamında yapmaktadır. Aldığınız her Soapy Co. ürünü, atıksız yaşamın gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunacaktır. Ürünlerimizin çevreye karşı duyarlı olması için titizlikle çalışmak, Soapy Co.'nun en önemli görev ve sorumluluklarından biridir. 

Yaşanabilir bir gelecek için #ZeroWaste yaşama katkıda bulunun!

Soapy Co. Zerowaste Atıksız Kişisel Bakım Ürünleri.jpg
Soapy Co. Cildinizi Doğanın Yenileyici Etkisiyle Buluşturun.jpg