SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?


İlk siparişiniz sırasında ürünlerinizi belirledikten sonra, Teslimat seçeneğinde Üye Bilgilerinizi doldurarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya ilk olarak Üye Ol Seçeneğinden, üyelik bilgilerinizi doldurup, alışverişinize başlayabilirsiniz.
Bir ürünü nasıl iade edebilirim veya değiştirebilirim?


İade ve değişim için öncelikle mail yolu ile müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. Gerekli yönlendirme müşteri hizmetlerimiz tarafından yapılacaktır. Açılmamış ve kullanılmamış ürünler aynı tutardaki farklı ürünlerle değişim yapılabilir, ya da iade için kabul edilebilir bulundu ise 15 gün içinde orijinal faturası ile iade edilebilir. Not: Açılmış ve/veya kullanılmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır.
Siparişimin teslimat süresi ne kadardır?


İstanbul içine ortalama 3 iş günü, İstanbul dışına ortalama 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Haftasonu Siparişleri Cuma günü akşam 12.00'dan sonra verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 12.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
Promosyon kodunu nasıl kullanabilirim?


1. Sepetim sayfasına gidin
2. Sepetinizin altında bulunan “Promosyon Kodu” kısmına İndirim kuponunuzun kodunu girin.
3. Sepetinizdeki tutara promosyon kodunuzun yansıdığını kontrol edin.
İndirim uygulandıktan sonra sepetinize hediyelerinizin eklendiğinden emin olun.
Sepetinizde alışveriş tutarınıza göre, bir veya birkaç promosyonlu setten faydalanabilirsiniz. Alışveriş tutarınız, ilgili promosyon set koşulunun altında ise alışverişinizi bu tutara tamamlamanız gerekir.

• Promosyon set, bülten ya da diğer avantajlardan haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten Kayıt seçeneğinden mail adresini iletebilirsiniz.
Yurtdışına teslimatınız mevcut mu?


Yurtdışı teslimatımız bulunmamaktadır.
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?


Ürünlerimizi Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz.